Kurti: Ultimatumi për shkarkimin e Jabllanoviqit ka kaluar

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” Albin Kurti tha se protestat me kërkes...

POSTUAR 18:22 / 26.01.2015

Haradinaj: Të protestojmë qetësisht

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, përmes një postimi në Facebook, iu ka bë...

POSTUAR 19:15 / 26.01.2015

PDK: Po e rrezikoni funksionimin e demokracisë

Partia Demokratike e Kosovës përmes një kumtese për media, thekson se ...

POSTUAR 18:54 / 26.01.2015

Shurupi me hala pishe mbrojtësi ideal i mushkërive

Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e frymëmarrjes, inflamacionin e frymë...

POSTUAR 17:24 / 26.01.2015

Afërditën e kap nostalgjia

Duke përcjell ‘Miss Universe’ 2015 modelja shqiptare Afërdita Dreshaj është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar momentet kur ka përfaqësuar Kosovën në këtë ...

POSTUAR 16:40 / 26.01.2015