Hyseni takon sot drejtorin e FBI-së

Ministri i Punëve të Brendshme të Kosovës, Skender Hyseni, ka zhvilluar takime të veçanta me Marie Richards, zëvendës koordinatore për çështje rajonale e multilaterale në Byronë e Kundër-Terrorizmit.

Opozita: Protesta e 17 shkurtit, më masivja

Subjektet opozitare shprehen të bindura se protesta e 17 shkurtit kundër ...

POSTUAR 09:18 / 10.02.2016

Sebastian Kurz të enjten në Kosovë

Ministri i jashtëm i Austrisë, Sebastian Kurz, nesër do të qëndrojë në ...

POSTUAR 09:14 / 10.02.2016

Ymeri: Haradinaj gaboi

Shkuarja e Ramush Haradinajt në takimin me liderët, të ftuar nga presidentja ...

POSTUAR 08:30 / 10.02.2016

Si të luftoni gripin?

Gripi dhe virozat sjellin shqetësime tek pjesa më e madhe e njerëzve dhe ju krijojnë probleme gjatë jetës së përditshme...

POSTUAR 14:44 / 09.02.2016

Ja Ferrari, që u shit për 28 milionë euro

“Maksimumi i maksimumit”. Kështu e konsideruan ekspertët e historisë së “Ferrarit”, makinën klasike që u shit për 28 milionë euro në një ankand. U bë ...

POSTUAR 21:44 / 07.02.2016