Shaip Muja jep dorëheqje nga Grupi Parlamentar PDK

Shaip Muja ka dhënë dorëheqje nga Grupi Parlamentar i PDK-së, por ka ...

POSTUAR 16:58 / 18.12.2014

Haradinaj: Mashtruan kur premtuan rritje të pagave!

Kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj, thotë se partia që udhëheq ai me ngulm k...

POSTUAR 14:37 / 18.12.2014

Gjermania, Serbisë: Së pari kapitulli për Kosovën

Ambasadori gjerman, Heinz Georg Wilhelm, shpreson se Serbia sa më shpejtë do t...

POSTUAR 14:21 / 18.12.2014

Frutat, burim i bukurisë për lëkurën!

Mollët, parandalojnë krijimin e njollave në lëkurën e fytyrës dhe në duar. Portokalli, rrit gjallërinë e lëkurës. Rrushi, ngadalëson plakjen. Grejpfruti, ...

POSTUAR 17:03 / 18.12.2014

Fanny harron Balotellin, foto me një burrë misterioz

Modelja shpërthyese ka gjetur dashurinë e re? Ish e fejuara e Mario Balotelli publikon foto me një kavalier ende të panjohur, i cili me sa shihet në foto duket më ...

POSTUAR 15:47 / 18.12.2014