Dyshon se rryma i dogji biznesin, Ferizajasi pret përkrahje

Një zjarr i fuqishëm i cili dje kishte ra në objektin e ndërmarrjes "Nedri-Comerc" në Ferizaj, kishte bërë që pronarit të kësaj ndërmarrje ...

POSTUAR 18:24 / 23.05.2015

Mitrovicë: Identifikohen 175 vetura pa doganë

Njësia rajonale e auto-krimeve në Mitrovicë, ka identifikuar 175 vetura t...

POSTUAR 13:06 / 22.05.2015

Daut Demaku kërkon falje

Shkrimtari kosovar ka thënë se është shumë pro barazisë gjinore dhe ...

POSTUAR 20:37 / 21.05.2015

Gresiani ka nevojë për ndihmën tuaj

Gresian Olluri, 24 vjeçar, nga fshati Krojmir i Lipjanit vuan nga një së...

POSTUAR 20:13 / 21.05.2015

Tre arsyet pse është e mirë të ngisni biçikletën

Nëse dëshironi të përmirësoni kondicionin, shëndetin dhe financat, ngasja në dy rrota është një nga vendimet më të mira që ju mund të bëni...

POSTUAR 20:11 / 08.05.2015

Golf Cabriolet përmirëson gamën e motorëve

Kompania Volkswagen para pak kohe ka zgjeruar ofertën me modelin Golf Cabriolet, kryesisht me gamën e motorëve. Tani të gjitha janë Euro 6...

POSTUAR 11:30 / 22.05.2015