Azem Syla para prokurorit të EULEX-it

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Azem Syla është dorë...

POSTUAR 11:54 / 29.04.2016

Reagon ashpër menaxhmenti i RTK per skandalin e Eurovizionit

RTK-ja është thellësisht i shqetësuar me fyerjen e rëndë që i është bë...

POSTUAR 11:52 / 29.04.2016

Zogaj: Pamjet që u panë te shtëpia e Sylës, të trishtueshme

Deputeti i PDK-së, Bislim Zogaj gjatë fjalës së tij në seancë të Kuvendit...

POSTUAR 11:39 / 29.04.2016

Situata e sigurisë në Skënderaj vlerësohet si e qetë

Nënkryetari i Komunës së Skënderajt, Fadil Nura ka vlerësuar se situata e sigurisë falë bashkëpunimit ndërinstitucional në periudhën e ...

POSTUAR 17:24 / 28.04.2016

NISMA formon nëndegë në Korishë të Prizrenit

NISMA në Prizren ka formuar nëndegën e radhës në Korishë. Kryetar i kësaj...

POSTUAR 17:21 / 28.04.2016

Nesër, pa rrymë mbesin këto fshatra e qytete

KEDS ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara për mirëmbajtjen e rrjetit n...

POSTUAR 17:19 / 28.04.2016

Haziri ofron bashkëpunim për Down Syndrome Kosova

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur sot në takim një ...

POSTUAR 14:40 / 28.04.2016

Avokado – përbërës i ushqimit tuaj

Avokadot nuk janë të mbushura vetëm me vitamina dhe minerale, por ato në përbërje kanë dhe një sasi të lartë të proteinave dhe yndyrë më pak...

POSTUAR 11:54 / 29.04.2016

Porsche prezanton versionin e ri të Cayenne

Makina që pritet të dalë në shitje më vonë gjatë këtij viti, ka eksterier me ngjyrë të zezë me rrotat 20-inç RS Spyder...

POSTUAR 08:58 / 29.04.2016