Ahmeti priti në takim ambasadorin O’Connell

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti priti sot në takim ambasadorin e Madhërisë së Saj në Kosovë, Ruairi O’Connell...

POSTUAR 16:11 / 20.04.2015

​Gjakovë: BE pajisë sallën e edukatës fizike

Është nënshkruar marrëveshja mes të Komunës së Gjakovës dhe BE-së për ...

POSTUAR 14:43 / 20.04.2015

Ndërpriten punimet, dyshohet për bomba të pashpërthyera

Një banor i fshatit Tërdevc të Gllogocit ka raportuar se dyshon që në arën...

POSTUAR 12:41 / 20.04.2015

Malishevë: Përmirësohen kushtet e punës për zjarrfikësit

Në kuadër të përmirësimit të kushteve të punës së shërbimit të ...

POSTUAR 11:46 / 20.04.2015

Ja cilat janë produktet ushqimore që zëvëndësojnë mishin

Nëse nuk mund të shtyni vaktet pa mish, atëherë ne ju sugjerojmë disa ushqime të tjera, të cilat e zëvendësojnë më së miri atë dhe janë më të shëndetshme...

POSTUAR 16:49 / 20.04.2015