Dërguti: I nderuam të rënët e masakrës së Studimes

Deputetja e Vetëvendosjes, Aida Dërguti ka theksuar se masakra e Studimes në komunën e Vushtrrisë, shënon një nga ngjarjet më të tmerrshme ...

POSTUAR 16:31 / 02.05.2016

Vendosja e shtatores së Adem Jasharit, peticioni i rrejshëm

Vendosja e shtatores së Komandantit Legjendarë Adem Jashari në Dragash, ka ...

POSTUAR 15:35 / 02.05.2016

​Sot nis festivali “Hasi Jehon”

Edicioni i 27 i Festivalit folklorik "Hasi Jehon" nis sonte, në Kodrën e ...

POSTUAR 09:32 / 02.05.2016

Podujeva rrit shpenzimet, shumicën i jep për paga

Drejtori i Buxhetit dhe Financave në Komunë e Podujevës, Isuf Latifi ka ...

POSTUAR 08:32 / 01.05.2016

Ja ushqimet që largojnë lodhjen

Nganjëherë e tërë dita na shkon me ndjesinë e të qenurit i lodhur, gjë që na pamundëson që të arrijmë sukses në punët tona gjatë asaj dite...

POSTUAR 23:08 / 02.05.2016

Porsche prezanton versionin e ri të Cayenne

Makina që pritet të dalë në shitje më vonë gjatë këtij viti, ka eksterier me ngjyrë të zezë me rrotat 20-inç RS Spyder...

POSTUAR 08:58 / 29.04.2016