AAK mbështetë protestën e nesërme

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës fton të gjithë qytetarët që të marrin ...

POSTUAR 17:23 / 26.01.2015

Nesër sërish protestë

Lëvizja “Vetëvendosje” në një konferencë për media ka njoftuar se nes...

POSTUAR 16:39 / 26.01.2015

Demolli, vizitë zyrtare në Shqipëri

Ministri i ministrisë për Forcën e Sigurisë së Kosovës Haki Demolli, me ...

POSTUAR 15:21 / 26.01.2015

Shurupi me hala pishe mbrojtësi ideal i mushkërive

Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e frymëmarrjes, inflamacionin e frymë...

POSTUAR 17:24 / 26.01.2015

Afërditën e kap nostalgjia

Duke përcjell ‘Miss Universe’ 2015 modelja shqiptare Afërdita Dreshaj është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar momentet kur ka përfaqësuar Kosovën në këtë ...

POSTUAR 16:40 / 26.01.2015