Liderët nuk u takuan as sot

VMRO DPMNE-ja dhe LSDM-ja nuk i janë afruar aspak marrëveshjes, këtë fundjav...

POSTUAR 17:50 / 06.07.2015

LDK zgjodhi kryesinë e re

Lidhja Demokratike e Kosovës ka zgjedhur kryesinë e re. Agim Veliu, Haki ...

POSTUAR 17:17 / 06.07.2015

Kosova për pesë vite anëtare e NATO-s, për dhjetë e BE-së

Në Berlin, shkruan Spiegel, Hashim Thaçi, ka kërkuar nga kancelarja Angela ...

POSTUAR 16:36 / 06.07.2015