Begaj: Mbi 31 kilometra rrugë të ndërtuara gjatë këtij viti

Kryetari i Komunës së Malishevës, z.Ragip Begaj, sot ka mbajtur takimin e dytë publik, ku ka prezantuar punën e qeverisë komunale, për vitin ...

POSTUAR 12:57 / 18.12.2014

PDK: Komuna i ka fajet për qentë endacak

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Fushë-Kosovë është e ...

POSTUAR 12:54 / 18.12.2014

Podujevë: Mbëltohen drunj dekorativë dhe asfaltohen rrugë

Në disa rrugë dhe parqe të qytetit në Podujevës këto ditë janë mbëltuar...

POSTUAR 11:37 / 18.12.2014

Asfaltohen rrugë në fshatin Revuç

Në kuadër të investimeve për kompletimin e infrastrukturës rrugore në ...

POSTUAR 09:38 / 18.12.2014

Anisi, ilaç kundër kollës, bronhitisit dhe astmës

Vaji esencial nga anisi përmban midis 80 dhe 90 për qind anetol, substancë kjo që lehtëson frymëmarrjen dhe nxit largimin e mukozës nga mushkërit...

POSTUAR 15:51 / 18.12.2014

Fanny harron Balotellin, foto me një burrë misterioz

Modelja shpërthyese ka gjetur dashurinë e re? Ish e fejuara e Mario Balotelli publikon foto me një kavalier ende të panjohur, i cili me sa shihet në foto duket më ...

POSTUAR 15:47 / 18.12.2014