Ministrja maqedonase: Shqiptarët të kapen për fyti! (Video)

“Duhet të bisedohet me BDI-në që shqiptarët të kapen për fyti e që të ...

POSTUAR 19:13 / 06.03.2015

Kosova në fokus të BE-së

Kosova është në fokus dhe vëmendje të BE-së dhe kjo mund të shihet nga ...

POSTUAR 17:13 / 06.03.2015

Hetime në rastin e anëtarëve të Këshillit Prokurorial

Ushtruesi i detyrë së Kryeprokurorit të Shtetit, Sylë Hoxha, ka autorizuar ...

POSTUAR 17:48 / 06.03.2015

Malisheva po shënon manifestimin “Epopenë e UÇK-së”

Në kuadër të shënimit të manifestimit të “Epopeja e UÇK-së”, Komuna e Malishevës përmes aktiviteteve të ndryshme, ka nderuar veprën e ...

POSTUAR 15:58 / 06.03.2015

Në Prizren do të protestohet në ditën e mësuesit

Protesta do të mbahet me 7 mars,në sheshin Shatërvan duke filluar nga ora 13...

POSTUAR 14:21 / 06.03.2015

Ahmeti dhe Velijaj diskutuan mundësitë e bashkëpunimit

Kryetari i Komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti takoi ministrin e Ministrisë ...

POSTUAR 13:51 / 06.03.2015

Komuna dhe OEGJK takim me biznesmenët dhe fermerët llapjanë

Komuna e Podujevës dhe Oda Ekonomike Gjermano-Kosovare mbajtën takim të pë...

POSTUAR 11:46 / 06.03.2015

Di Caprio romancë me një modele?

Prej kohësh përflitej për një lidhje të mundshme mes DiCaprio-s dhe Rihannës, por duket se gjithçka ka qenë në kuadrin e thashethemeve, pasi shumë zëra hedhin ...

POSTUAR 16:36 / 06.03.2015