Fajon: 2015-ta nuk është e sigurt për liberalizim të vizave

Eurodeputetja, Tanja Fajon, në një intervistë për Radio Dukagjinin ka ...

POSTUAR 13:22 / 18.12.2014

Vetëvendosja vendos 'kufi' në portën e Qeverisë

Lëvizja Vetëvendosje ka vendosur një pankartë në portën e Qeverisë së ...

POSTUAR 12:37 / 18.12.2014

Serbia me platformë të re për Kosovën

Presidenti serb, Tomislav Nikoliq njoftoi se Qeveria e Serbisë së shpejti do t...

POSTUAR 13:12 / 18.12.2014

Begaj: Mbi 31 kilometra rrugë të ndërtuara gjatë këtij viti

Kryetari i Komunës së Malishevës, z.Ragip Begaj, sot ka mbajtur takimin e dytë publik, ku ka prezantuar punën e qeverisë komunale, për vitin ...

POSTUAR 12:57 / 18.12.2014

PDK: Komuna i ka fajet për qentë endacak

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në Fushë-Kosovë është e ...

POSTUAR 12:54 / 18.12.2014

Podujevë: Mbëltohen drunj dekorativë dhe asfaltohen rrugë

Në disa rrugë dhe parqe të qytetit në Podujevës këto ditë janë mbëltuar...

POSTUAR 11:37 / 18.12.2014

Asfaltohen rrugë në fshatin Revuç

Në kuadër të investimeve për kompletimin e infrastrukturës rrugore në ...

POSTUAR 09:38 / 18.12.2014

Bëhen publike detajet e albumit të ri të Madonnas

Ndonëse ende nuk ka ende një konfirmim nga vetë Madonna, shumë të dhëna janë bërë publike sa i takon albumit të saj të fundit...

POSTUAR 13:07 / 18.12.2014