Uji për disponim më të mirë

Shkencëtarët amerikanë kanë zbuluar që edhe dehidrimi i lehtë mund të ndikojë në disponim dhe nivelin e energjis...

POSTUAR 09:32 / 21.12.2014

Emina në Paris Fashion Week

Modelja shqiptare me famë botërore Emina Cunmuaj, vazhdoj të sfilojë në pistat më të njohura të botës...

POSTUAR 09:38 / 21.12.2014