Mustafa uron 28 Nëntorin

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, i ka uruar të gjithë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, 103 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë dhe Ditës së Flamurit Kombëtar Shqiptar.

Liderët e opozitës: Nesër gjithçka do të shkojë mirë

Ka përfunduar takimi i tre liderëve opozitarë që është mbajtur në selin...

POSTUAR 18:16 / 27.11.2015

Haradinaj: Alarmet e sotme për bomba, 'përralla me mbret'

Liderët e tri partive opozitare, Vetëvendosje, AAK e NISMA janë duke e ...

POSTUAR 17:31 / 27.11.2015

Subjektet opozitare: Jemi bashkë, jemi të barabarta

Manifestimi i së shtunës do të jetë madhështor pikërisht sepse pjesë...

POSTUAR 15:52 / 27.11.2015

Çokollata e zezë ndihmon të dobësoheni

Nëse shtoni bakteret e mira me anë të çokollatës së zezë ju mund të humbisni disa kilogramë nga pesha trupore...

POSTUAR 14:31 / 26.11.2015

BMW Alpina me 600 KF (Foto)

Modeli Alpina B5 është prezantuar këtë vit, në panairin e veturave në Gjenevë, në seri të re “Edition 50”, duke festuar kështu përvjetorin e 50-të të ...

POSTUAR 12:25 / 24.11.2015