Abrashi: Lërini kauzat fiktive

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Arban Abrashi, ka bërë thirrje që ...

POSTUAR 21:39 / 28.11.2015

​Pritet vendimi për Kurtin, prokurorja nuk jep shpjegime

Ka përfunduar seanca dëgjimore për caktimin e masës së paraburgimit për ...

POSTUAR 21:35 / 28.11.2015

Shpërndahen aktivistët e Vetëvendosjes

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, përmes një postimi në Facebook ka bër...

POSTUAR 20:31 / 28.11.2015

Çokollata e zezë ndihmon të dobësoheni

Nëse shtoni bakteret e mira me anë të çokollatës së zezë ju mund të humbisni disa kilogramë nga pesha trupore...

POSTUAR 14:31 / 26.11.2015

BMW Alpina me 600 KF (Foto)

Modeli Alpina B5 është prezantuar këtë vit, në panairin e veturave në Gjenevë, në seri të re “Edition 50”, duke festuar kështu përvjetorin e 50-të të ...

POSTUAR 12:25 / 24.11.2015