Limaj: Shumë shpejt, zgjedhje parakohshme

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka bindjen se shumë shpejt vendi do ...

POSTUAR 23:04 / 17.04.2015

Ymeri fton qytetarët për protestë

Kreu i Vetëvendsojes, Visar Ymeri, ka shprehur bindjen se institucionet e ...

POSTUAR 22:18 / 17.04.2015

Mustafa i gëzohet vendimit të Kushtetueses për Kryeprokurori

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa thotë se konstatimi i sotëm i Gjykatës ...

POSTUAR 21:40 / 17.04.2015

7 arsyet pse ndiheni të lodhur

Gjysma e njerëzve që ankohen nga letargjia nuk kanë asnjë problem mjekësor. Lodhja mund të shkaktohet nga stili i jetesës, ndaj disa përshtatje të vogla mund t...

POSTUAR 15:31 / 17.04.2015

Historia prekëse e Luis Suarez

Luis Suarez nuk dorëzohet asnjëherë dhe kjo duket qartë në fushën e lojës, por një e tillë e ka karakterizuar sulmuesin uruguaian që kur ishte adoleshent...

POSTUAR 16:00 / 17.04.2015