Malisheva përgatitet për “stinën e rriqrave”

Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Ferid Agani, ka pritur në një takim kryetarin e Komunës së Malishevës, Ragip Begajn...

POSTUAR 15:54 / 04.03.2015

Në Malishevë zotohen të heqin gomat për furra të gëlqeres

Drejtoria e Inspektoratit dhe pronarët e furrave për përfitimin e gëlqeres n...

POSTUAR 12:50 / 04.03.2015

VV kërkon që të arrestohet Nexhat Çoçaj!

Vetëvendosje thekson se skandalet e publikuara së fundmi flasin qartë për ...

POSTUAR 09:21 / 04.03.2015

Rregullohet infrastruktura rreth Prokurorisë Themelore

Pranë objektit të ri të Prokurorisë Themelore të Shtetit në Gjilan ka ...

POSTUAR 09:15 / 04.03.2015

Vaji i ullirit, si ta përdorësh përtej gatimit

Kur flasim për vajin e ullirit, na shkon mendja tek përdorimet e tij në kuzhinë, si përbërës për përgatitjen e sallatës ose për gatime të ndryshme...

POSTUAR 17:16 / 04.03.2015

Saga e Rocky degradon në “boks” real

Sylvester Stallone është ngjitur shumë herë në ring për të aktruar, por në episodin e radhës të sagës Rocky, atij i është dashur të përfshihet në një ...

POSTUAR 11:13 / 04.03.2015