Frutat, burim i bukurisë për lëkurën!

Mollët, parandalojnë krijimin e njollave në lëkurën e fytyrës dhe në duar. Portokalli, rrit gjallërinë e lëkurës. Rrushi, ngadalëson plakjen. Grejpfruti, ...

POSTUAR 17:03 / 18.12.2014

Fanny harron Balotellin, foto me një burrë misterioz

Modelja shpërthyese ka gjetur dashurinë e re? Ish e fejuara e Mario Balotelli publikon foto me një kavalier ende të panjohur, i cili me sa shihet në foto duket më ...

POSTUAR 15:47 / 18.12.2014