Daut Demaku kërkon falje

Shkrimtari kosovar ka thënë se është shumë pro barazisë gjinore dhe gjithashtu ka cituar një proverbë të vjetër shqiptare...

POSTUAR 20:37 / 21.05.2015

Gresiani ka nevojë për ndihmën tuaj

Gresian Olluri, 24 vjeçar, nga fshati Krojmir i Lipjanit vuan nga një së...

POSTUAR 20:13 / 21.05.2015

Vazhdon modernizimi dhe digjitalizimi i shërbimeve në Komunë

Drejtoria e Administratës e Komunës së Prishtinës mbetet e përkushtuar ne ...

POSTUAR 14:57 / 21.05.2015

Veliu mbolli lule në parkun e qytetit

Kryetari i Komunës së Podujevës z. Agim Veliu, në parkun e qytetit dhe në ...

POSTUAR 14:33 / 21.05.2015

Tre arsyet pse është e mirë të ngisni biçikletën

Nëse dëshironi të përmirësoni kondicionin, shëndetin dhe financat, ngasja në dy rrota është një nga vendimet më të mira që ju mund të bëni...

POSTUAR 20:11 / 08.05.2015

Golf Cabriolet përmirëson gamën e motorëve

Kompania Volkswagen para pak kohe ka zgjeruar ofertën me modelin Golf Cabriolet, kryesisht me gamën e motorëve. Tani të gjitha janë Euro 6...

POSTUAR 11:30 / 22.05.2015