Plazhi i Tales, destinacion për pushuesit kosovarë

Fundjava që përkon dhe me fillimin e muajit, ka sjellë dyndje të pushuesve drejt bregdetit të Tales në Lezh...

POSTUAR 20:55 / 02.08.2015

Haradinaj bëri homazhe në Kamenicë

Haradinaj ishte për vizitë në familjen e dëshmorit të kombit Asllan Thaçi...

POSTUAR 13:52 / 02.08.2015

Diell, deri në 35 gradë celsius, pasdite mund të ketë shi

Në Kosovë sot do të jetë mot kryesish me diell, me temperaturë deri në 35 ...

POSTUAR 09:25 / 02.08.2015

Familja Klinaku i fal gjakun e djalit familjes Uka

Pas plotë 18 vite të vrasjes së djalit të tyre, sot familja Klinaku nga ...

POSTUAR 18:13 / 01.08.2015