Kosova merr përkrahjen e Finlandës për UNESCO

Zëvendësministri i Punëve të Jashtme të Kosovës Petrit Selimi ka pritur ...

POSTUAR 22:10 / 08.10.2015

Lumezi kërkon që të hetohen edhe zyrtarët e lartë

Janë 686 raste për korrupsion që i kanë zgjidhur prokurorit në vend për ...

POSTUAR 20:46 / 08.10.2015

Çaushi: Thaçi e ka harruar detyrën e tij

Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Driton Çaushi, ka reaguar lidhur me ...

POSTUAR 20:20 / 08.10.2015

Nagavci priti përshfaqësuesit e arsimit nga Dortmundi

Drejtoresha e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Arbërie Nagavci priti në një takim përfaqësues të arsimit nga Dortmundi i Gjermanis...

POSTUAR 10:59 / 08.10.2015

Malishevë, inspektorët mbyllin dy lokale hoteliere

Sipas shefit të inspektorëve në Komunën e Malishevës, Bardhyl Byçaj, “...

POSTUAR 09:22 / 08.10.2015

Gjilani nderon babanë e Lutfi Hazirit

Nën përkujdesjen e Kuvendit Komunal të Gjilanit, të mërkurën është ...

POSTUAR 22:57 / 07.10.2015

Komuna premton përkrahje për shoqatën “Klubi Dëshira”

Bogujevci ka thënë se qëllimi i kësaj vizite është që të njihet për s...

POSTUAR 19:44 / 07.10.2015

Ja pse nuk duhet ta qëroni mollën

Mollën duhet vetëm ta pastroni dhe ta hani me lëvore, sepse lëvorja e saj është më e shëndetshmja. Në lëvoren e saj gjenden shumica e fibrave dhe ju nëse ia ...

POSTUAR 11:43 / 08.10.2015

Modifikohet BMW M5

Kompania amerikane për rregullimin e veturave, PSI, është përkujdesur për modifikimin e modelit BMW-së M5 (F10...

POSTUAR 12:41 / 05.10.2015