Veseli: Nderim të përjetshëm komandantit Adem Jashari

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se 5 marsi është ...

POSTUAR 14:57 / 05.03.2015

Jahjaga vizitoi komunën e Drenasit

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga vizitoi sot komunën e ...

POSTUAR 14:08 / 05.03.2015

Epopeja e UÇK-së, reagon OVL e UÇK-së

Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, është indinjuar dhe ...

POSTUAR 13:45 / 05.03.2015

Vaji i ullirit, si ta përdorësh përtej gatimit

Kur flasim për vajin e ullirit, na shkon mendja tek përdorimet e tij në kuzhinë, si përbërës për përgatitjen e sallatës ose për gatime të ndryshme...

POSTUAR 17:16 / 04.03.2015

Big Sean e mund Kid Rock për albumin më të shitur

Reperi, Big Sean e ka siguruar për herë të parë pozitën e parë në listën e albumeve më të shitura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

POSTUAR 09:59 / 05.03.2015