Mbrojtja e Kurtit sot parashtron ankesë

E caktuar sipas detyrës zyrtare, avokatja e Albin Kurtit, Hedije Ademi, gjatë ...

POSTUAR 11:02 / 29.11.2015

QKRMT: Policia terrorizoi aktivistët e VV-së

QKRMT ka vlerësuar se veprimet e dhunshme dhe të pamatura të Policisë së ...

POSTUAR 10:49 / 29.11.2015

Durmishi reagon ndaj ngjarjeve të djeshme

Hysen Durmishi, Drejtor i Infrastrukturës në Komunën e Prishtinës, ka ...

POSTUAR 10:14 / 29.11.2015

Çokollata e zezë ndihmon të dobësoheni

Nëse shtoni bakteret e mira me anë të çokollatës së zezë ju mund të humbisni disa kilogramë nga pesha trupore...

POSTUAR 14:31 / 26.11.2015

BMW Alpina me 600 KF (Foto)

Modeli Alpina B5 është prezantuar këtë vit, në panairin e veturave në Gjenevë, në seri të re “Edition 50”, duke festuar kështu përvjetorin e 50-të të ...

POSTUAR 12:25 / 24.11.2015