Ndihmë për Artanin

184 mijë euro është bilanci që i duhet për të nisur shërimin 25 vjeçarit nga Peja, Artan Dreshaj...

POSTUAR 11:07 / 01.02.2015

​I gjithë rajoni i Ferizajt do mbes pa rrymë për tri orë

Për tri orë rresht gjatë ditës së sotme, komplet qyteti i Ferizajt, Kaç...

POSTUAR 10:48 / 01.02.2015

​AAK-ja e Gjakovës: Mimozë puno e mos vajto!

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dega në Gjakovë ka reaguar ndaj letrës q...

POSTUAR 21:07 / 31.01.2015

FBZHN: Jo kufij ndarës në Ballkan por kufij të integrimit

Konferenca ndërkombëtare do të mbahet në fund të muajit mars të këtij ...

POSTUAR 16:58 / 31.01.2015

Molla për Fytyrën

Molla nuk bën mirë vetëm për shëndetin. Ajo është po kaq efikase edhe sa i takon trajtimeve estetike. Të mirat që përfitojmë prej mollës janë të njohura q...

POSTUAR 13:34 / 31.01.2015

Justin mbush 34

Justin Randall Timberlake, shumë herë i njohur si JT, sot bëhet 34 vjeç. Është një këngëtar amerikan i rrymave POP, R&B dhe një aktor...

POSTUAR 08:34 / 31.01.2015