Kombëtarja arrin në “Elbasan Arena”

Kombëtarja shqiptare në futboll, tashmë ka arritur në stadiumin “Elbasan ...

POSTUAR 19:45 / 08.10.2015

BE dënon dhunën e përdorur në Kuvend

Bashkimi Evropian dënon dhunën e përdorur sot në Parlamentin e Kosovës dhe ...

POSTUAR 17:27 / 08.10.2015

OSBE dënon dhunën në Kuvend

Shefi i OSBE-së në Kosovë, Jean-Claude Schlumberger, ka dënuar sot “aktet...

POSTUAR 18:50 / 08.10.2015

Nagavci priti përshfaqësuesit e arsimit nga Dortmundi

Drejtoresha e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Arbërie Nagavci priti në një takim përfaqësues të arsimit nga Dortmundi i Gjermanis...

POSTUAR 10:59 / 08.10.2015

Malishevë, inspektorët mbyllin dy lokale hoteliere

Sipas shefit të inspektorëve në Komunën e Malishevës, Bardhyl Byçaj, “...

POSTUAR 09:22 / 08.10.2015

Gjilani nderon babanë e Lutfi Hazirit

Nën përkujdesjen e Kuvendit Komunal të Gjilanit, të mërkurën është ...

POSTUAR 22:57 / 07.10.2015

Komuna premton përkrahje për shoqatën “Klubi Dëshira”

Bogujevci ka thënë se qëllimi i kësaj vizite është që të njihet për s...

POSTUAR 19:44 / 07.10.2015

Ja pse nuk duhet ta qëroni mollën

Mollën duhet vetëm ta pastroni dhe ta hani me lëvore, sepse lëvorja e saj është më e shëndetshmja. Në lëvoren e saj gjenden shumica e fibrave dhe ju nëse ia ...

POSTUAR 11:43 / 08.10.2015

Modifikohet BMW M5

Kompania amerikane për rregullimin e veturave, PSI, është përkujdesur për modifikimin e modelit BMW-së M5 (F10...

POSTUAR 12:41 / 05.10.2015