​Komuna bënë thirrje të festohet pa krisma

Komuna e Prishtinës, ka nisur një fushatë për vetëdijesimin e qytetarëve për përdorimin e mjeteve piroteknike dhe rrezikun që mund të ...

POSTUAR 19:46 / 18.12.2014

Qentë endacakë-problem në të gjitha komunat

Rreziku nga qentë endacakë nuk u kanoset vetëm banorëve të Fushë ­Kosovë...

POSTUAR 19:34 / 18.12.2014

Shpend Ahmeti këshillon qytetarët të mos blejnë petarde

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka paralajmëruar se ...

POSTUAR 18:35 / 18.12.2014

Rrahja masive në Prizren, përdorën thika dhe kallashnikovë

Një mosmarrëveshje e mëhershme, ka kthyer konfliktin sërish, dje, në ...

POSTUAR 18:03 / 18.12.2014

Frutat, burim i bukurisë për lëkurën!

Mollët, parandalojnë krijimin e njollave në lëkurën e fytyrës dhe në duar. Portokalli, rrit gjallërinë e lëkurës. Rrushi, ngadalëson plakjen. Grejpfruti, ...

POSTUAR 17:03 / 18.12.2014

Fanny harron Balotellin, foto me një burrë misterioz

Modelja shpërthyese ka gjetur dashurinë e re? Ish e fejuara e Mario Balotelli publikon foto me një kavalier ende të panjohur, i cili me sa shihet në foto duket më ...

POSTUAR 15:47 / 18.12.2014