Veliu bëri homazhe te varri i Komandantit Zahir Pajaziti

Kryetari i Komunës së Podujevës, Agim Veliu, ka bërë homazhe dhe ka vendosur lule te varri i komandantit të UÇK-së dhe heroit të Kosovës, ...

POSTUAR 15:21 / 05.05.2016

UNDP-ja, mirënjohje Gjilanit për luftim kundër korrupsionit

Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim në Kosovë (UNDP), i ka ndarë ...

POSTUAR 11:17 / 05.05.2016

Begaj përgëzoi Kafexhollin për suksesin në olimpiadë

Kryetari i Malishevës, Ragip Begaj, sot takoi Lirindë Kafexhollin, e cila ë...

POSTUAR 09:54 / 05.05.2016

Investime prej 19.5 milionë euro në qytetin e Mitrovicës

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, takoi përfaqësuesit e 21 ...

POSTUAR 16:38 / 04.05.2016

​Stresi menaxhohet në këtë mënyrë

Nëse mendoni që nuk mund ta menaxhoni stresin në asnjë mënyrë, atëherë e keni gabim, pasi që ka mënyra përmes të cilave mund ta menaxhoni stresin...

POSTUAR 21:45 / 05.05.2016

Volkswagen Golf GTI Heartbeat me 400KF

Përveç modelit serik, Golf GTI Clubsport S me 310 KF, “Volkswagen” në tubimin e sivjetëm Wörthersee, ku mblidhen “tunner”-ët nga mbarë bota e prezantoi ...

POSTUAR 15:41 / 05.05.2016