Këpucë me taka të larta, ja si të shmangni dhimbjen

“Këpucët me taka janë dhimbje dhe kënaqësi” sipas Christian Louboutin, dizenjuesi i këpucëve të famshme me shollën e kuqe...

POSTUAR 14:54 / 04.03.2015

Saga e Rocky degradon në “boks” real

Sylvester Stallone është ngjitur shumë herë në ring për të aktruar, por në episodin e radhës të sagës Rocky, atij i është dashur të përfshihet në një ...

POSTUAR 11:13 / 04.03.2015