Opozita e quajnë presidenten të njëanshme

Partitë opozitare kanë vlerësuar se presidentja, Atifete Jahjaga ka treguar ...

POSTUAR 11:24 / 18.12.2014

Arrestohet një serb që kontrabandonte kosovarë

Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të Serbisë në pikën kufitare...

POSTUAR 11:08 / 18.12.2014

Ahmeti: Të gjithë të merremi me trajtimin e qenve endacak

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, shkruan se trajtimi i qenve endacak kë...

POSTUAR 10:20 / 18.12.2014

Asfaltohen rrugë në fshatin Revuç

Në kuadër të investimeve për kompletimin e infrastrukturës rrugore në territorin e komunës së Podujevës, janë asfaltuar rrugët në lagjet...

POSTUAR 09:38 / 18.12.2014

PDK: Lutfi Haziri po luan me 35 anëtarët e KK të Gjilanit

Grupi i Këshilltarëve Komunal të PDK-së në Gjilan e vlerëson se qeverisja ...

POSTUAR 22:55 / 17.12.2014

Ahmeti në mesin e halleve të banorëve të Bardhoshit

Kanalizimi, rrugët, ndriçimi dhe mbeturinat, janë problemet kryesore që po ...

POSTUAR 21:23 / 17.12.2014

Banorët e Lismirit pa transport publik

Për banorët e fshatit Lismir të Fushë Kosovës, qyteti nuk është larg. Por...

POSTUAR 20:15 / 17.12.2014

Karrota, shëruesja më e mirë e infarktit

Yndyra e kafshëve, karrotat dhe veza kurojnë më mirë se ilaçet personat që kanë pësuar një infarkt, pasi ndihmojnë në rigjenerimin e elementëve kardio-...

POSTUAR 10:29 / 18.12.2014

Monika Beluçi kur ishte 18 vjeç

Portali “Daily Mail” ka publikuar për herë të parë fotot e “perëndeshës” italiane, Monika Beluçi kur ajo ishte vetëm 18 vje...

POSTUAR 09:57 / 18.12.2014