Thaçi çmon rolin dhe kontributin e Ahmetit

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Kosovës, Hashim Thaçi...

POSTUAR 13:21 / 27.04.2015

Ja kërkesat e Merkelit për Serbinë

Gjermania dhe partnerët europian presin normalizim të plotë të marrëdhë...

POSTUAR 13:19 / 27.04.2015

Bllokohet Asambleja e Prishtinës, LDK e PDK kundër Aliut

Kuvendi Komunal i Prishtinës nuk ka pas kuorum për të vazhduar me pikat e ...

POSTUAR 12:30 / 27.04.2015

Ndriçohen edhe disa rrugë në Prishtinë

Në disa pjesë të kryeqytetit janë duke u vendosur trupat ndriçues, ndërsa së shpejti do të fillojnë punët edhe në lagjet e tjera të ...

POSTUAR 22:29 / 26.04.2015

​Limaj në Podujevë, flet për ikjet

Kryetari i NISMA-s për Kosovën, Fatmir Limaj, dhe anëtarë tjerë të kryesis...

POSTUAR 18:08 / 26.04.2015

Ferizaj nis aksionin njëmujor për pastrimin e ambientit

Me moton "Të jetojmë pastër" të dielën në Ferizaj ka filluar aksioni një...

POSTUAR 14:01 / 26.04.2015

NISMA për Kosovën në Fushë Kosovë shënon njëvjetorin e theme

Kryetari i NISMA-s për Kosovën, Fatmir Limaj së bashku me anëtarë tjerë t...

POSTUAR 18:16 / 25.04.2015

Faktorët shkatërrues të shikimit

Sytë janë një organ që kërkon një kujdes të veçantë nga ne sidomos për faktin se duke qenë se ne rrimë për një kohë të gjatë para pajisjeve teknologjike...

POSTUAR 10:38 / 27.04.2015

Vipat që nuk e njohin plakjen

Mosha shpesh është një problem që shkakton dhe ndërprerjen e karrierës së të famshmëve, por ka dhe nga ato që duket se mosha nuk është asgjë tjetër vetëm ...

POSTUAR 10:12 / 27.04.2015