Haradinaj: Do të ketë zgjedhje në qershor

Kosova po shkon drejtë zgjedhjeve të reja në qershor. Ky është parashikimi ...

POSTUAR 18:25 / 28.01.2015

Edhe PDK kërkon dorëheqjen e Shpend Ahmetit

Kryesia e Degës së PDK në Prishtinë shpreh keqardhjen dhe mospajtimin e saj ...

POSTUAR 18:16 / 28.01.2015

Gashi: Është rikthyer postblloku ilegal në Brezovicë

Ish ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi thotë se ë...

POSTUAR 17:25 / 28.01.2015

“Kombinati i Duhanit” i rikthehet Gjilanit

Gjiganti gjilanas i njohur më herët si “Kombinati i Duhanit”, tash me emrin “Premium Tobacco Group”, po i rikthehet fuqishëm funksionimit n...

POSTUAR 17:31 / 28.01.2015

Mimoza Kusari bëhet edhe ndrikull

Kryetarja e Gjakovës sot është bërë ndrikull...

POSTUAR 17:23 / 28.01.2015

Dorëheqja e kryetarit të Prishtinës? Përgjigjet Ahmeti

Kryetari të Prishtinës, Shpend Ahmeti nuk i ka lënë aq shumë përshtypje ...

POSTUAR 14:13 / 28.01.2015

LDK kërkon dorëheqjen e Shpend Ahmetit

Grupi Parlamentar i LDK-së, në Prishtinë shpreh keqardhje për dëmet e ...

POSTUAR 14:09 / 28.01.2015