Demaçi: Evropa gaboi me Gjykatën Speciale

Veprimtari i çështjes kombëtare Adem Demaçi shpreson se qeveria e dy partive...

POSTUAR 16:41 / 01.03.2015

Të vendosur kundër Hashim Thaçit president

Kryeministri Isa Mustafa u shpreh i bindur ditë me parë se marrëveshja e ...

POSTUAR 15:08 / 01.03.2015

Për AAK-në pranvera vjen bashkë me zgjedhje të brendshme

Ygjedhjet e brendshme të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, do të fillojn...

POSTUAR 14:23 / 01.03.2015

Petrovci mbush 61 vjet

Aktori dhe regjisori i njohur shqiptar Enver Petrovci sot bënë 61 vjet dhe mbetet një nga personalitetet kryesore të aktrimit mbarëkombëtar...

POSTUAR 13:10 / 28.02.2015