Ahmeti takon sekretarin e Shtetit të Zvicrës Rossier

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti një delegacion nga Zvicra të kryesuar nga sekretari i Shtetit të Zvicrës, Yves Rossier...

POSTUAR 20:08 / 26.05.2015

Tregu i gjelbër rihapet që nga nesër

Tregu i gjelbër do të rihapet prej ditës së nesërme dhe tregtarët që ...

POSTUAR 18:20 / 26.05.2015

Mbahet panairi “Arti i reciklimit”

Për herë të parë në Ferizajt, është mbajtur panairi “Arti i reciklimit...

POSTUAR 18:19 / 26.05.2015

Tregu i gjelbër në Prishtinë,në gjendje të mjerueshme (FOTO)

Tregu kryesor i pemëve dhe perimeve në Prishtinë, njihet si Tregu i Gjelbërt...

POSTUAR 11:34 / 26.05.2015

Tre arsyet pse është e mirë të ngisni biçikletën

Nëse dëshironi të përmirësoni kondicionin, shëndetin dhe financat, ngasja në dy rrota është një nga vendimet më të mira që ju mund të bëni...

POSTUAR 20:11 / 08.05.2015

Audi ‘R8 e-tron’ tani pa shofer

Koncepti i Audi R8 e-tron,ka dy motor elektrik, secili prodhon 170kW për të dërguar kështu në total 456 kuaj-fuqi dhe duke bërë që vetura të nxitojë nga 0 në ...

POSTUAR 21:59 / 26.05.2015