Arrestohet një aktiviste e VV-së

Lëvizja Vetëvendosje njofton se Policia e Kosovës ka arrestuar aktivisten ...

POSTUAR 11:17 / 27.01.2015

Yagcilar falënderon SHBA-të për mbështetjen e vazhdueshme

Ambasadorja e Amerikës, Tracey Ann Jacobson, ka zhvilluar një takim në ...

POSTUAR 10:35 / 27.01.2015

Jahjaga nderon hebrenjtë e Kosovës

​Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka vënë një kurorë me lule pran...

POSTUAR 10:32 / 27.01.2015

Kërpudhat ideale për një dietë të shëndetshme

Kërpudhat klasifikohen në grupin e ushqimeve mjaft të shëndetshme për organizmin, pasi kanë vlera të larta ushqyese, kanë pak kalori dhe zotërojnë veti të më...

POSTUAR 11:01 / 27.01.2015