VV-Klinë: Komuna nuk ndan bursa, shpenzon për dreka e darka

Komuna e Klinës, tash e 16 vjet, asnjëherë nuk ka ndarë bursa për studentët e kësaj komune, përderisa shpenzimet për dreka dhe darka, ...

POSTUAR 10:50 / 02.04.2015

Moti për diten e sotme

Dita e sotme, e enjte, do të karakterizohet me mot me diell dhe vranësira të ...

POSTUAR 09:23 / 02.04.2015

Përgatitje për aksionin "Ta Pastrojmë Kosovën"

Iniciaitiva "Ta Pastrojmë Kosovën" ka filluar përgatitjet për organizimin e ...

POSTUAR 08:56 / 02.04.2015

Nesër protestë një orëshe e kompanisë “MSS”

Nesër punëtorët teknikë të disa shkollave fillore dhe të gjitha qendrave t...

POSTUAR 23:35 / 01.04.2015

Majdanozi dhuron bukuri

Majdanozi është i mirë për kurim të fytyrës, posaçërisht kundër piklave në trup dhe leqeve në fytyrë, sepse është i pasur me vitaminat C dhe A, po edhe me ...

POSTUAR 10:36 / 02.04.2015

Legjenda me mjekër e Eurovizionit

Konçita Urst është cilësuar si diva me mjekër. Fitoi shumë famë pas çmimit që mori në festivalin më të madh të këngës në Evropë vitin e kaluar...

POSTUAR 09:43 / 02.04.2015