Situata e sigurisë në Skënderaj vlerësohet si e qetë

Nënkryetari i Komunës së Skënderajt, Fadil Nura ka vlerësuar se situata e sigurisë falë bashkëpunimit ndërinstitucional në periudhën e ...

POSTUAR 17:24 / 28.04.2016

NISMA formon nëndegë në Korishë të Prizrenit

NISMA në Prizren ka formuar nëndegën e radhës në Korishë. Kryetar i kësaj...

POSTUAR 17:21 / 28.04.2016

Nesër, pa rrymë mbesin këto fshatra e qytete

KEDS ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara për mirëmbajtjen e rrjetit n...

POSTUAR 17:19 / 28.04.2016

Haziri ofron bashkëpunim për Down Syndrome Kosova

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur sot në takim një ...

POSTUAR 14:40 / 28.04.2016

Pse nuk duhet t’i rrihni fëmijët

Një studim i ri ka zbuluar se rrahja e fëmijës suaj mund të jetë e dëmshme për sjelljen e tyre dhe të shkaktojë probleme afatgjata të shëndetit mendor...

POSTUAR 11:54 / 28.04.2016

Porsche prezanton versionin e ri të Cayenne

Makina që pritet të dalë në shitje më vonë gjatë këtij viti, ka eksterier me ngjyrë të zezë me rrotat 20-inç RS Spyder...

POSTUAR 08:58 / 29.04.2016