AVONET: Svarqa i vë drynin komunës së Ferizajt për një orë

AVONET, në asnjë mënyrë nuk po mund të kuptojë me atë se sot çfarë ka ngjarë që Komuna e Ferizajt kishte vendosur që të mbyll dyert për ...

POSTUAR 11:59 / 28.04.2015

Vazhdon rregullimi i varrezave në Drenas

Komuna e Drenasit, është duke e realizuar projektin për rregullimin e ...

POSTUAR 11:53 / 28.04.2015

Zjarr në Shtëpinë e Kulturës në Fushë Kosovë

Një zjarr ka kapluar Shtëpinë e Kulturës në Fushë Kosovë, që dyshohet t...

POSTUAR 11:25 / 28.04.2015

Në Gjilan pritet të nis ndërtimi i kampusit universitar

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri ka pritur sot në takim u.d. ...

POSTUAR 15:50 / 27.04.2015

Përse keni gjithmonë uri? Ja arsyet që ju shtyjnë të hani

Uria është gjithnjë e pranishme dhe e gatshme për t’ju kapur në momentet më të papërshtatshme. Por cilat janë arsyet e vërteta që shkaktojnë oreksin...

POSTUAR 11:16 / 28.04.2015

Kate Middleton në prag të lindjes, spitali mbyllet

Ka skaduar prej dy ditësh afati i lindjes së fëmijës së Kate Middleton, e cila është në pritje të fëmijës së dytë mbretëror në spitalin St. Mary të Londr...

POSTUAR 11:34 / 28.04.2015