Kthehet në Gjykatë çështja e Fuad Ramiqit dhe 10 të tjerëve

Gjykata e Apelit ka aprovuar ankesat e mbrojtësve të 11 personave të dyshuar ...

POSTUAR 16:19 / 02.10.2014

Blloku mund të thërrasë seancën

Analistët vlerësojnë se në bazë të Rregullores së Kuvendit dhe Kushtetut...

POSTUAR 15:41 / 02.10.2014

Blloku kërkon seancë javën e ardhshme

Lideri i LDK-së, Isa Mustafa, ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti, i AAK-së, ...

POSTUAR 11:24 / 02.10.2014

Diasporatv
Ipko

Nxënësit e Gjilanit ndihmojnë familjet skamnore

Nxënësit e shkollës fillore “Abaz Ajeti” në Gjilan kanë ndërmarrë një iniciativë të emërtuar “Duart e Vogla Ndihmojnë” për të ...

POSTUAR 13:12 / 02.10.2014

Problemet urologjike te fëmijët duhet të trajtohen me kohë

Është prezantuar seminari ‘Problemet urologjike te fëmijët me ...

POSTUAR 13:53 / 02.10.2014

Komuna e Prizrenit intervenon jashtëligjshëm në Qendrën Hist

Praktika e realizimit të projekteve infrastrukturore në Qendrën Historike t...

POSTUAR 09:50 / 02.10.2014

Sot ngrohtë, nga nesër ulje temperaturash

Dita e sotme do të shoqërohet me mot të vranët dhe intervale kohore me diell...

POSTUAR 09:33 / 02.10.2014

Affleck: Fëmijëve të mi nuk u bën përshtypje që unë jam Batm

Edhe pse thuajse i ka përfunduar xhirimet e filmit ku luan superheroin Batman, aktori Ben Affleck thotë se për fëmijët e tij nuk është kurrfarë heroi...

POSTUAR 15:03 / 01.10.2014