Krasniqi: Po kërkojnë ta heshtin opozitën

Jakup Krasniqi thotë se ashtu siç një ministër politik ka fyer qytetarët ...

POSTUAR 22:36 / 26.01.2015

New York-u në pritje të stuhisë historike të borës

Ka filluar tashmë në New York, Boston dhe në pjesën tjetër verilindore të ...

POSTUAR 22:04 / 26.01.2015

Kurti: Ultimatumi për shkarkimin e Jabllanoviqit ka kaluar

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje” Albin Kurti tha se protestat me kërkes...

POSTUAR 18:22 / 26.01.2015

Shurupi me hala pishe mbrojtësi ideal i mushkërive

Shurupi me hala pishe është një produkt i cili ka efekte mbrojtëse ndaj funksionit të mushkërive, problemet me rrugët e frymëmarrjes, inflamacionin e frymë...

POSTUAR 17:24 / 26.01.2015

Afërditën e kap nostalgjia

Duke përcjell ‘Miss Universe’ 2015 modelja shqiptare Afërdita Dreshaj është kthyer pas në kohë dhe ka kujtuar momentet kur ka përfaqësuar Kosovën në këtë ...

POSTUAR 16:40 / 26.01.2015