Qehaja: Të gjitha palët të kenë kujdes

Eksperti i çështjeve të sigurisë, Ramadan Qehaja, u ka bërë apel të ...

POSTUAR 09:56 / 18.04.2015

Policia i ka bërë përgatitjet për protestën e opozitës

​Policia e Kosovës njofton se ka bërë të gjitha përgatitjet në lidhje me...

POSTUAR 08:27 / 18.04.2015

Limaj: Shumë shpejt, zgjedhje parakohshme

Kreu i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka bindjen se shumë shpejt vendi do ...

POSTUAR 23:04 / 17.04.2015

7 arsyet pse ndiheni të lodhur

Gjysma e njerëzve që ankohen nga letargjia nuk kanë asnjë problem mjekësor. Lodhja mund të shkaktohet nga stili i jetesës, ndaj disa përshtatje të vogla mund t...

POSTUAR 15:31 / 17.04.2015

Historia prekëse e Luis Suarez

Luis Suarez nuk dorëzohet asnjëherë dhe kjo duket qartë në fushën e lojës, por një e tillë e ka karakterizuar sulmuesin uruguaian që kur ishte adoleshent...

POSTUAR 16:00 / 17.04.2015