VIDEO: Mysafir i mëngjesit në RTK ishte Arif Krasniqi

Mysafir në studion e RTK-ës ishte Arif Krasniqi – kryetar I Partisë ...

POSTUAR 10:11 / 19.12.2014

Kuçi takoi ambasadoren zvicerane

Ministri i Drejtësisë, Hajredin Kuçi, sot ka pritur në takim, Ambasadoren e ...

POSTUAR 10:10 / 19.12.2014

Frikësohen nga qentë, i godet vetura

Nga frika e qenve endacak dy nxënës janë goditur nga vetura të premten rreth...

POSTUAR 09:26 / 19.12.2014

QMF në Tophane mbyllet për disa ditë

Qendra e Mjekësisë Familjare në lagjen Tophane në Prishtinë, që nga sot nuk do të punojë për pesë ose gjashtë dit...

POSTUAR 07:22 / 19.12.2014

Varrezat e Berishëve ‘pazar’ për shitjen e drurëve

Varrezat në qytetin e Suharekës, aty ku janë të varrosur familjarët e ...

POSTUAR 22:11 / 18.12.2014

​Komuna bënë thirrje të festohet pa krisma

Komuna e Prishtinës, ka nisur një fushatë për vetëdijesimin e qytetarëve p...

POSTUAR 19:46 / 18.12.2014

Qentë endacakë-problem në të gjitha komunat

Rreziku nga qentë endacakë nuk u kanoset vetëm banorëve të Fushë ­Kosovë...

POSTUAR 19:34 / 18.12.2014

Dobitë shëndetësore të Kafës

Kafeja është një ndër pijet më të konsumuara në të gjithë botën si dhe njëra ndër bimët më të tregtuara në botë nga ana e bujqve...

POSTUAR 09:45 / 19.12.2014

Rozana: ‘Më ndihmoni, po çmendem’

Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’ brenda së cilës është një shkrim mjaftë interesant...

POSTUAR 09:29 / 19.12.2014