Haraqija i reagon ashpër Pacollit

Astrit Haraqija, ka reaguar ashpër ndaj Behgjet Pacollit, duke i thënë se si ...

POSTUAR 18:58 / 28.04.2016

Pacolli: Kosova ta thërrasë urgjentisht në tavolinë Serbinë

Ish numri dy i Qeverisë së Kosovës, Behgjet Pacolli, ka thënë se ...

POSTUAR 18:22 / 28.04.2016

Veseli: Qeverisja e mirë, qëllimi kryesor

Kandidati për kryetar të PDK-së, Kadri Veseli ka takuar struktura e kësaj ...

POSTUAR 17:59 / 28.04.2016

Situata e sigurisë në Skënderaj vlerësohet si e qetë

Nënkryetari i Komunës së Skënderajt, Fadil Nura ka vlerësuar se situata e sigurisë falë bashkëpunimit ndërinstitucional në periudhën e ...

POSTUAR 17:24 / 28.04.2016

NISMA formon nëndegë në Korishë të Prizrenit

NISMA në Prizren ka formuar nëndegën e radhës në Korishë. Kryetar i kësaj...

POSTUAR 17:21 / 28.04.2016

Nesër, pa rrymë mbesin këto fshatra e qytete

KEDS ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara për mirëmbajtjen e rrjetit n...

POSTUAR 17:19 / 28.04.2016

Haziri ofron bashkëpunim për Down Syndrome Kosova

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka pritur sot në takim një ...

POSTUAR 14:40 / 28.04.2016

Pse nuk duhet t’i rrihni fëmijët

Një studim i ri ka zbuluar se rrahja e fëmijës suaj mund të jetë e dëmshme për sjelljen e tyre dhe të shkaktojë probleme afatgjata të shëndetit mendor...

POSTUAR 11:54 / 28.04.2016

Thellohet skandali i Mitsubishit

Gjiganti japonez i prodhimit të makinave, Mitsubishi, ka pranuar se mekanizmi i cili falsifikon sasinë e konsumit të karburantit është përdorur që prej vitit 1991...

POSTUAR 08:47 / 27.04.2016