Vazhdojnë gërmimet në Kizhevak të Rashkës

Gërmimet të cilat nisen të hënën e kaluar në Kizhevak të Rashkës e që m...

POSTUAR 09:54 / 30.11.2015

Kosovarja ndez dritat festive në Berlin

Pasditen e së dielës janë ndezur dritat festive në sheshin “Pariser Platz...

POSTUAR 09:17 / 30.11.2015

Sudimi i ligjit të forcohet

Zëvendësministri i Drejtësisë, Lirak Çelaj, sot ka marrë pjesë në ...

POSTUAR 08:55 / 30.11.2015

Moslarja e dhëmbëve shkakton Alzaimer

Nëse nuk tregoni kujdes maksimal për higjenën orale, mund të rrezikoni që të prekeni nga sëmundja e shekullit, Alzaimer...

POSTUAR 10:26 / 30.11.2015

BMW M4 me 540 kuaj fuqi

BMW është një ndër markat më të kërkuara të makinave. Së fundmi kompania ka sjellë dhe risinë më të fundit për modelin M4...

POSTUAR 08:02 / 30.11.2015