10.09.2019

22:59

10.09.2019

RTK

Engleska i Kosovo odigrali su susret s čak osam golova, a na kraju su tri boda upisali Englezi.

Fudbaleri Engleske pobedili su Kosovo u fenomenalnom meču odigranom u Sautemptonu rezultatom 5:3.

Navijači na Sent Merisu mogli su da tokom celog meča gledaju lepe poteze i golove, a na kraju i pobedu svog tima.

Kosovo je povelo već u 34. sekundi meča kada je Kin pogrešio, ali je onda Kosovo do poluvremena primilo čak pet golova.

U 8. minutu strelac je bio Sterling, u 19. Kej, a u 38. minutu Vojvoda se upisao auto-golom.

"Gordi albionu" nije bilo dosta tri "komada" za poluvreme, pa je supertalentovani Sančo pogodio u 44. i 46. minutu.

Međutim, na drugom poluvremenu Kosovo se vratilo sjajno sa još dva gola.

U 49. minutu Beriša je postigao drugi gol na meču, a samo šest minuta kasnije Kosovo je iznudilo penal koji je realizovao dvostruki asistent Murići.

Goleada na Sent Merisu je mogla da se nastavi, ali je u 65. Kejn promašio jedanaesterac.