Rikthehet Top Gear me sezonin e ri, ja çfarë mund të presim

Rikthehet Top Gear me sezonin e ri, ja çfarë mund të presim

Top Gear ka publikuar një video e cila paralajmëron se së shpejti do të filloj transmetimin i këtij programi televiziv.

 

Në këtë video mund të shihni vetura Ferrari, Aston Martin dhe njerëz lakuriq. Në këtë sezon nuk do të jetë më Chris Harris, emisioni do të udhëhiqet nga treshja Matt LeBlanc, Chris Harris dhe Rory Reid. Po ashtu, edhe në këtë sezon nuk do të mungoj Stigu i famshëm.