“Bela” nga Stine, baladë dashurie

“Bela” nga Stine, baladë dashurie

Këngëtari shqiptar Stine ka kohë që nuk ka sjell projekte muzikore për admiruesit e muzikës së tij, por që pavarësisht asaj ai nuk është harruar nga ta dhe tashmë korri sukses të madh me publikimin e këngës më të re.

“Bela”, titullohet kënga e tij e cila është punuar me muzikë latinase, që i përshtatet zërit relaksues të këngëtarit, njofton KosovaPress.