Premierë: “Le T’xhelozojnë’ Onat ft. Majk (VIDEO)

Premierë: “Le T’xhelozojnë’ Onat ft. Majk (VIDEO)

Bashkëpunimi mes Majk dhe Onat, i cili për shkaqe teknike nuk u publikua mbrëmë, tashmë është në youtube dhe mund ta dëgjoni e shihni të plotë.

“Le  T’xhelozojnë” ka bashkuar dy artistët e grupit të dikurshëm “TDS”, pas një kohe goxha të gjatë, pasi që të dy këngëtarët vijuan karrierën solo, por duke qëndruar gjithmonë në një label.

Beati i këngës është bërë nga BledBeats, tekstin e kanë bërë Majk e Onat, miksimin e këngës Cricket, derisa për klipin është përkujdesur produksioni XL.