Bebe, urim të vonshëm për festën e dashurisë

Bebe, urim të vonshëm për festën e dashurisë

Bebe Rexha duket se ende është beqare dhe nuk ka arritur askush t’ia rrëmbej zemrën këngëtares, andaj edhe ajo së fundmi ka publikuar një video të shkurtë në rrjetin social Instagram.

Urimi ishte i vonshëm, mirëpo e tëra ishte për admiruesit e saj, për më shumë shikoni videon më poshtë, njofton KosovaPress.