Jessica Alba në top formë

Jessica Alba në top formë

Aktorja e njohur, Jessica Alba dhe bashkëshorti i saj Cash Warren, po kalojnë kohë së bashku në Kabo San Lukas të Meksikës.

Aktorja 35-vjeçare dhe partneri i saj 38- vjeçar u fotografuan duke marrë rreze dielli në një vend mjaft luksoz, transmeton Klan Kosova.

Ajo çfarë ka rënë në sy është trupi perfekt i Albës.