Si duket Irina Shayk shtatzënë (Foto)

Si duket Irina Shayk shtatzënë (Foto)

Irina Shayk dhe Breadly Cooper po kalojnë kohë të mirë në një plazhë në Kaliforni.

Cifti janë duke parë duke e shijuar kohën dhe vendin me një ecje gjatë plazhit dhe me një piknik, shkruan “People”. Dyshja me një veshje të zakonshme duken shumë të lumtur me njëri tjetrin ku buzëqeshja në fytyrat e tyre është gjithmonë e pranishme.

Gjithashtu duhet të përmendet se Irina dukej e mrekullueshme edhe me barkun e saj të rritur. Lajmi për shtatzëninë e saj u bë i ditur në nëntor të vitit të kaluar.